Turkusowe spotkanie w Olivia Business Centre

W miniony wtorek 18 czerwca br. odbyło się drugie turkusowe spotkanie z cyklu „Wzrost wartości firmy i zaangażowania pracowników – turkusowa organizacja szansą na sukces.”. To wspólna inicjatywa PKS Gdańsk-Oliwa SA, Pomorskiego Związku Pracodawców Lewiatan i Agencji Rozwoju Pomorza. Tym razem  sympatycy turkusu spotkali się w Olivia Business Centre, w siedzibie ARP.

Była to wspaniała okazja dla właścicieli i osób zarządzających przedsiębiorstwami, by wymienić się doświadczeniami, napotkanymi w procesie budowania turkusowej organizacji. Tym razem uczestnicy skupili się przede wszystkim na omówieniu znaczenia wartości oraz pracy zespołowej. 

Jako pierwsi swoimi przemyśleniami podzielili się przedstawiciele firmy WINS z Wrocławia, zajmującej się kompleksowym tworzeniem oprogramowania oraz doradztwem w zakresie prowadzenia księgowości, podatków, prawa pracy i prawa gospodarczego, którzy opowiedzieli o firmowej drodze do turkusu. O pracy zespołowej w zespole finansów i księgowości PKS Gdańsk-Oliwa SA opowiedziała Katarzyna Hamryszczak. Nie zabrakło także okazji do rozmów. W panelu dyskusyjnym wzięli udział przedstawiciele WINS i PKS Gdańsk-Oliwa SA.

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Kolejna okazja do turkusowej wymiany doświadczeń już we wrześniu. O szczegółach poinformujemy już niebawem.


2019.06.19

Szybki kontakt

Copyright © PKS Gdańsk-Oliwa 2024
Design and implementation: LemonMind.com