PKS Gdańsk-Oliwa SA współorganizatorem turkusowego spotkania

Kroczenie turkusową drogą i budowanie turkusowej mentalności to działania, które od ponad roku PKS Gdańsk-Oliwa SA konsekwentnie realizuje, promując turkusowe zarządzanie w mediach, udzielając wywiadów i biorąc udział w konferencjach i spotkaniach o tematyce zarządzania, a także prowadząc zajęcia dla studentów Uniwersytetu Gdańskiego.

Niedawno szansą na zapoznanie się z podstawami turkusowego zarządzania oraz historią firmy było spotkanie pod hasłem "Wzrost wartości firmy i zaangażowania pracowników - turkusowa organizacja szansą na sukces.”, które PKS Gdańsk-Oliwa SA zorganizował we współpracy z Pomorskim Związkiem Pracodawców Lewiatan oraz Agencją Rozwoju Pomorza. Odbyło się ono 19 marca 2019 w Hali Olivia.

Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń i spostrzeżeń pomiędzy właścicielami oraz osobami zarządzającymi firmami, które zainteresowane są turkusowym modelem zarządzania. Początkowo uczestnicy zapoznali się z wyzwaniami współczesnych organizacji i podstawami turkusu. Następnie mieli okazję dowiedzieć się, jak wyglądała turkusowa droga PKS Gdańsk-Oliwa i przemiana z hierarchicznego przedsiębiorstwa w samoorganizację. Wydarzenie zakończył panel dyskusyjny, współorganizowany także przez portal Dwanaście Pytań. Była to wspaniała okazja do wymiany doświadczeń między przedsiębiorcami. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem - wzięło w nim udział ponad pięćdziesiąt osób.


2019.04.03

Szybki kontakt

Copyright © PKS Gdańsk-Oliwa 2024
Design and implementation: LemonMind.com