PKS Gdańsk-Oliwa SA na Zlocie Mercedesów

Wolny dzień i piękna słoneczna pogoda to świetna okazja, by spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu. W minioną niedzielę, 9 czerwca na parkingu przy Stadionie Energa Gdańsk odbył się zlot mercedesów. Była to już trzecia edycja Mercedes Spot Trójmiasto.

Wydarzenie z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem mieszkańców Trójmiasta. W tym roku podczas imprezy można było podziwiać ponad 300 pojazdów z gwiazdą na masce, zarówno klasycznych jak i nowoczesnych modeli. Była to prawdziwa gratka dla miłośników motoryzacji, który mogli porozmawiać o swojej pasji i wymienić się doświadczeniami z uczestnikami zlotu. W spotkaniu wzięli udział także przedstawiciele PKS Gdańsk-Oliwa SA, którzy zaprezentowali osiem klasycznych aut, które dołączyły do firmowej floty.

Każdy uczestnik zlotu był mile widziany bez względu na wygląd i rocznik posiadanego pojazdu marki Mercedes-Benz. Ekspozycję podzielono na dwie strefy – dla aut starszych (produkcja do 1990 roku) oraz nowszych. Tym samym obok klasycznych modeli można było podziwiać te najnowsze i najszybsze. Ponadto na uczestników czekały m.in pokaz auto detailingu, konkursy z nagrodami, foodtrucki oraz atrakcje dla dzieci.

Kolejna okazja, by zobaczyć mercedesy PKS Gdańsk-Oliwa SA już 16 czerwca podczas rodzinnego pikniku Bezpieczna Trasa.


2019.06.13

Szybki kontakt

Copyright © PKS Gdańsk-Oliwa 2024
Design and implementation: LemonMind.com