Bezpieczna Trasa 2019

Kolejna edycja festynu rodzinnego PKS Gdańsk-Oliwa SA, Bezpieczna Trasa, zbliża się wielkimi krokami. Wydarzenie odbędzie się już po raz siódmy, tym razem w niedzielę 16 czerwca w pobliżu siedziby firmy, przy ulicy Kołobrzeskiej 28 w Gdańsku. Z roku na rok impreza cieszy się coraz większym zainteresowaniem mieszkańców Gdańska.

Od samego początku za cel postawiliśmy sobie promowanie bezpiecznego zachowania wśród najmłodszych uczestników ruchu drogowego oraz ich opiekunów, a także zwrócenie uwagi na prawidłowe korzystanie ze ścieżek rowerowych, dróg oraz chodników.

Podczas festynu odbędą się warsztaty udzielania pierwszej pomocy, które zostaną przeprowadzone w formie przystępnej dla dzieci. Nad bezpieczeństwem uczestników będą czuwać przedstawiciele służb zajmujących się ratowaniem życia na akwenach wodnych, którzy opowiedzą o swojej pracy i przypomną o konieczności zachowania bezpieczeństwa podczas wakacyjnych szaleństw nad wodą.

Jak zawsze oprócz walorów edukacyjnych przewidziane są także niespodzianki takie jak ścianka wspinaczkowa, miasteczko drogowe, pokaz strażacki, dmuchańce, wata cukrowa i liczne konkursy z nagrodami.

To jeszcze nie wszystko. Popołudniową zabawę zwieńczy przedstawienie teatralne, które przypomni bardzo ważne numery telefonów. Zadbamy także o Waszą kondycję fizyczną – odbędą się warsztaty Zumby dla dzieci oraz pokaz poppingu.

Organizatorem wydarzenia jest PKS Gdańsk - Oliwa SA – pierwsza turkusowa organizacja w branży logistycznej, od ponad pięćdziesięciu lat świadcząca kompleksowe usługi w zakresie transportu, spedycji i logistyki, obecnie działająca w dziewiętnastu lokalizacjach. Przedsiębiorstwo od lat realizuje liczne inicjatywy z zakresu CSR.

Patroni medialni: Trójmiasto.pl, Radio Gdańsk

 Partnerzy: Promy24.com, OBI, ZAWIATY Twoje miejsce na Kaszubach, Blogtransportowy.pl


2019.06.03

Szybki kontakt

Copyright © PKS Gdańsk-Oliwa 2024
Design and implementation: LemonMind.com