Videoteka

Prezentujemy kolekcję filmów, dzięki której poznacie bliżej specyfikę branży TSL, naszą firmę, wartości oraz szereg korzyści wynikających ze wzajemnej współpracy.

Misja i wizja

Wartości

DNA

Złoty Jubileusz PKS Gdańsk-Oliwa SA

Film przygotowany z okazji jubileuszu 50-lecia istnienia firmy PKS Gdańsk-Oliwa SA, w którym współcześnie wykonane zdjęcia przeplatają się z pięknymi, archiwalnymi fotografiami. Prezentujemy opowieść napisaną z pomocą naszych Pracowników – najważniejszej wartości naszej firmy. To właśnie Pracownicy PKS Gdańsk-Oliwa SA pojawiają na zdjęciach, które zostały wykonane na potrzeby kalendarza, uczestnicząc w nietypowych sesjach zdjęciowych stylizowanych na lata 60-te.

Kulisy powstawania kalendarza 2016

Tego w branży TSL jeszcze nie było! Kulisy powstawania wyjątkowego projektu z udziałem Pracowników PKS Gdańsk-Oliwa SA.

Kulisy powstawania kalendarza 2017

Zachęceni i zmotywowani sukcesem oraz bardzo entuzjastycznym przyjęciem poprzedniej edycji kalendarza z udziałem Pracowników, zdecydowaliśmy się po raz drugi stanąć twarzą w twarz z tym ekscytującym, ale również wymagającym wyzwaniem. Wiedzieliśmy, że poprzeczka (na własne życzenie :), została zawieszona wysoko, jednak mimo wszystko podjęliśmy się tego zadania. I… chyba się udało! Efekty naszej pracy możecie zobaczyć odwiedzając zakładkę O nas- Kalendarze PKS.

Bezpieczna Trasa 2015

Każdorazowo celem, który przyświeca całej akcji jest promowanie bezpieczeństwa na drodze. W 2015 roku szczególna uwagę zwróciliśmy na rowerzystów oraz na to, jak stosowanie elementów odblaskowych wpływa na unikanie potencjalnych niebezpieczeństw. Hasło imprezy brzmiało „Naturalnie, że bezpiecznie!”, i tak właśnie było!

Bezpieczna Trasa 2016

Już po raz czwarty firma PKS Gdańsk-Oliwa SA zaprosiła milusińskich wraz z ich rodzicami na Bezpieczną Trasę! Była to również okazja do świętowania Złotego Jubileuszu PKS Gdańsk-Oliwa SA- przedsiębiorstwa od zawsze związanego z miastem Gdańsk… bo przecież nie co dzień kończy się 50 lat!

Bezpieczna Trasa 2017

Odkryliśmy jeden prosty trik na udaną sobotę! Każdy, kto 20 maja 2017 roku  odwiedził Targ Węglowy w Gdańsku na pewno nie żałował. Piękna, słoneczna pogoda, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, dmuchane zamki, wymalowane, uśmiechnięte buźki dzieciaków, niepowtarzalna scena zbudowana na naczepie ciężarówki, bezpłatne serwisowanie rowerów, symulatory bezpiecznej jazdy, a do tego efektowne pokazy straży pożarnej, czyli innymi słowy – piąte wydanie festynu rodzinnego Bezpieczna Trasa!

Szybki kontakt

Copyright © PKS Gdańsk-Oliwa 2024
Design and implementation: LemonMind.com