VII Bezpieczna Trasa już za nami

Siódma edycja Bezpiecznej Trasy organizowana przez firmę PKS Gdańsk-Oliwa SA już za nami. Jak zawsze nie zabrakło pozytywnej energii, uśmiechów i dobrej zabawy. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców Gdańska i okolic, którzy tłumnie odwiedzali poszczególne atrakcje.

Po kilku wizytach na Targu Węglowym tym razem impreza odbyła się w sąsiedztwie siedziby PKS Gdańsk-Oliwa SA przy ulicy Kołobrzeskiej 28, gdzie wszyscy obecni mogli poprzez zabawę nauczyć się zasad ruchu drogowego oraz dbałości o bezpieczeństwo podczas korzystania ze ścieżek rowerowych, dróg oraz chodników. Jak zawsze nie zabrakło atrakcji dla członków rodziny w każdej grupie wiekowej.

Wspólną zabawę rozpoczęło interaktywne przedstawienie „Ważne numery” z udziałem dzieci, które pomogły Pani Cybulskiej i Panu Ignacemu odnaleźć zagubionego psiaka. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty zumby dla dzieci – zajęcia taneczne połączone z fitnessem, uczące koordynacji ruchowej, równowagi i kreatywności oraz pokazy poppingu, które poprowadził Sheva – jeden z najbardziej rozpoznawalnych tancerzy w Europie Środkowo-Wschodniej.

Tradycyjnie wydarzenie nie mogło się odbyć bez pokazu Straży Pożarnej z cięciem auta i gaszeniem cieczy. O konieczności zachowania szczególnej ostrożności przypomnieli przedstawiciele służb zajmujących się ratowaniem życia na akwenach wodnych, a na specjalnie przygotowanym stanowisku zainteresowani ćwiczyli w praktyce udzielanie pierwszej pomocy.

Nie zabrakło także kolorowych dmuchańców, stanowiska malowania buziek, licznych animacji dla dzieci i konkursów z nagrodami. Wszystkie dzieci, które rozpierała energia, mogły ją bezpiecznie spożytkować podczas szaleństw na Eurobungee i zabawy na ścianie wspinaczkowej.

Dziękujemy wszystkim gościom za wspólną zabawę, a naszym partnerom za owocną współpracę. Zapraszamy za rok!


2019.06.17

Szybki kontakt

Copyright © PKS Gdańsk-Oliwa 2024
Design and implementation: LemonMind.com