Turkusowe spotkanie w Centrum Hevelianum

Hierarcha i turkus to z pozoru wykluczające się pojęcia. Ale czy na pewno? Między innymi o tym rozmawiali uczestnicy środowego turkusowego spotkania.

Było to trzecie tegoroczne wydarzenie pod hasłem: Wzrost wartości firmy i zaangażowania pracowników - turkusowa organizacja szansą na sukces.”, zorganizowane z inicjatywy Agencji Rozwoju Pomorza, Pomorskiego Związku Pracodawców Lewiatan i PKS Gdańsk-Oliwa SA.

W ostatnią listopadową środę wszyscy sympatycy turkusu mieli możliwość porozmawiać o poziomach decyzyjności w turkusowej organizacji oraz zastanowić się nad rolą dyrektora oraz nad tym, czy w turkusie może istnieć hierarchia.

Spotkanie odbyło się w Centrum Konferencyjnym Wozowni Artyleryjskiej, w gdańskim Centrum Hevelianum. Wśród prelegentów znaleźli się Marek Wzorek, autor książki „Od hierarchii do turkusu”, Tomasz Dzida, który objaśniał, czym jest manifest spoco oraz Matylda Stasiuk i Mariusz Cyzio, którzy opowiedzieli o turkusowej zmianie ról.

W wydarzeniu wzięła udział rekordowa liczba uczestników. Prelekcjom towarzyszyła burzliwa dyskusja i ciekawa wymiana doświadczeń.


2019.11.28

Szybki kontakt

Copyright © PKS Gdańsk-Oliwa 2024
Design and implementation: LemonMind.com