Transport Niemcy - Polska | PKS Gdańsk-Oliwa

Transport Niemcy - Polska | PKS Gdańsk-Oliwa

Poszukujesz sprawdzonego partnera, oferującego transport samochodami ciężarowymi z Polski do Niemiec lub z Niemiec do Polski? PKS Gdańsk-Oliwa to firma z ponad 55-letnim doświadczeniem w branży TSL, oferująca swoim Klientom kompleksowe usługi z zakresu transportu międzynarodowego, w tym właśnie na relacji Polska - Niemcy i Niemcy - Polska. Nasza firma dysponuje 11 lokalizacjami, dzięki czemu możemy zaproponować usługi transportowe Klientom z każdej części Polski. Duże doświadczenie, empatyczne podejście do realizacji każdego zlecenia, zrozumienie potrzeb Klientów i nowoczesny tabor pojazdów sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom. Interesuje Cię transport do Niemiec lub transport z Niemiec do Polski? Postaw na współpracę z PKS Gdańsk-Oliwa!

PKS Gdańsk-Oliwa – kompleksowe wsparcie w organizacji frachtów międzynarodowych

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla naszych Klientów jest to, by ich ładunek dotarł w miejsce docelowe szybko i bezpiecznie. Właśnie dlatego stawiamy na nowoczesny tabor, obejmujący ciągniki siodłowe z naczepami typu: chłodnia, izoterma, standard i mega, wyszkoloną kadrę pracowników oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Transport z Polski do Niemiec i transport z Niemiec do Polski to znacznie więcej, niż tylko przewóz towarów z punktu A do puntu B. To przede wszystkim zmotywowany zespół z wieloletnim doświadczeniem w branży TSL. Mowa tu zarówno o kierowcach, jak i pracownikach magazynów, spedytorach, liderach oraz członkach zespołów nadzorujących przebieg każdego transportu.

Transport z Polski do Niemiec

Jako ekspert w dziedzinie logistyki i transportu międzynarodowego doskonale rozumiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo, terminowość i efektywność kosztowa podczas międzynarodowego przewozu wszelakich dóbr. Polska i Niemcy, jako sąsiedzi i kluczowi partnerzy handlowi, codziennie wymieniają się ogromnymi ilościami towarów. Aby sprostać wymaganiom, jakie stawiane są w procesie organizacji transportu pomiędzy Polską a Niemcami, kluczowa jest współpraca z odpowiednim partnerem biznesowym. Firma PKS Gdańsk-Oliwa to kompleksowa realizacja frachtów drogowych i obsługa terminalowa. Nasza firma dysponuje własną agencją przepraw promowych cargo i multiagencją ubezpieczeń transportowych.

Transport z Niemiec do Polski

Nasza firma oferuje kompleksową usługę realizacji frachtów z Niemiec do Polski. Zdajemy sobie sprawę z tego, że transport na tej trasie niesie za sobą wiele wyzwań i wymagań. Niemcy to jedna z czołowych gospodarek światowych. Firmy działające na terenie tego kraju każdego dnia eksportują szeroką gamę produktów i półproduktów, które muszą dotrzeć do Polski w nienaruszonym stanie i z zachowaniem odpowiednich terminów. Jako PKS Gdańsk-Oliwa dysponujemy odpowiednim zapleczem i zaawansowanymi rozwiązaniami logistycznymi, które gwarantują, że każdy fracht traktowany jest z najwyższą starannością. Dzięki naszej szerokiej wiedzy i doświadczeniu w transporcie międzynarodowym możemy zagwarantować, że każdy z naszych Klientów będzie zadowolony z realizowanych przez nas usług transportowych z Niemiec. Nie czekaj, już teraz zleć nam transport Niemcy-Polska na własnych warunkach!

Co oferujemy w ramach usługi transportu z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski?

PKS Gdańsk-Oliwa to wieloletnie doświadczenie w realizacji frachtów z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi z zakresu transportu międzynarodowego. Realizujemy wiele rodzajów przewozów z wykorzystaniem nowoczesnych zestawów siodłowych z naczepami. Są to m.in.:

 • transport całopojazdowy (FTL);
 • transport drobnicowy i częściowy (LTL);
 • transport w kontrolowanej temperaturze (naczepy typu chłodnia i izoterma);
 • transport towarów niebezpiecznych (ADR).

Do realizacji naszych usług wykorzystujemy najnowocześniejszy tabor, obejmujący zarówno wysokiej klasy ciągniki siodłowe najlepszych marek, jak i różnorodne naczepy typu standard, mega, izoterma i chłodnia. Zlecane nam zadania transportowe na trasach Polska - Niemcy i Niemcy - Polska realizowane są z pomocą naszych doświadczonych pracowników lub sprawdzonych podwykonawców i zaufanych przewoźników zewnętrznych. Jako firma PKS Gdańsk-Oliwa oferujemy kompleksową obsługę w relacjach eksport, import i tranzyt na terenie całej Europy. Jeśli zajdzie taka potrzeba, to Twój transport może zostać zrealizowany w podwójnej obsadzie kierowców. Takie rozwiązanie będzie szczególnie cenne w przypadku, gdy Twój towar musi dotrzeć w docelową lokalizację w szybkim tempie.

Specjalizujemy się w transporcie towarów z różnych branż. Chociaż przewieziemy prawie wszystko, to największe doświadczenie mamy z frachtami obejmującymi następujące branże:

 • odzieżowa;
 • meblarska;
 • drewniana;
 • papiernicza;
 • hutnicza;
 • budowlana;

i wiele więcej. Zapraszamy do kontaktu z PKS Gdańsk-Oliwa!

PKS Gdańsk-Oliwa – 5 powodów, dla których warto nam zlecić transport pomiędzy Polską a Niemcami

W transporcie międzynarodowym najważniejsza jest rzetelność, szybkość realizacji, zapewnienie bezpieczeństwa na każdym etapie frachtu i umiejętność natychmiastowego reagowania w sytuacjach kryzysowych. PKS Gdańsk-Oliwa to połączenie tradycji z umiejętnościami i nowoczesnymi technologiami. Co sprawia, że warto postawić na współpracę z naszą firmą?

 1. Doświadczenie – mamy ponad 55 lat doświadczenia w realizacji zleceń transportowych, zarówno w obrębie naszego kraju, jak i poza nim.
 2. Najnowsze technologie – nieustannie dostosowujemy naszą firmę do aktualnych warunków panujących w branży TSL. Usprawniamy procesy i stale inwestujemy w nowoczesne rozwiązania technologiczne.
 3. Wykwalifikowany personel – nasi pracownicy stale poszerzają swoją wiedzę i umiejętności związane z organizowaniem oraz nadzorowaniem procesów logistycznych. Nieustannie monitorujemy zmiany zachodzące w przepisach dotyczących transportu krajowego i międzynarodowego.
 4. Terminowość – przy planowaniu trasy danego frachtu zawsze bierzemy pod uwagę potrzeby naszych Klientów. Jeśli dany transport musi dotrzeć do miejsca docelowego szybciej, niż pozwoliłyby na to przepisy czasu pracy i jazdy kierowcy, wysyłamy go w dwuosobowej obsadzie. Na bieżąco monitorujemy sytuację na trasie, uwzględniając m.in. najbardziej newralgiczne miejsca, gdzie mogą wystąpić spowolnienia czy zagrożenia związane z warunkami atmosferycznymi.
 5. Bezpieczeństwo – nasza firma to także System Zarządzania Jakością oparty na wymaganiach normy PN EN ISO 9001:2015 i ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika drogowego w ruchu międzynarodowym na kwotę aż 300 tys. euro.

2023.11.27

Szybki kontakt

Copyright © PKS Gdańsk-Oliwa 2024
Design and implementation: LemonMind.com