Transport Holandia – Polska | PKS Gdańsk-Oliwa

Transport Holandia – Polska | PKS Gdańsk-Oliwa

Jesteś na etapie poszukiwań sprawdzonego partnera zajmującego się transportem na relacji Holandia – Polska? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś! PKS Gdańsk-Oliwa to firma z tradycjami, która już od ponad 55 lat oferuje usługi z zakresu TSL. Naszym Klientom proponujemy kompleksową pomoc w organizacji i realizacji transportu międzynarodowego, w tym transport do Holandii różnorodnych ładunków. Obecnie dysponujemy 11 lokalizacjami, dzięki czemu możemy zaproponować naszą ofertę Klientom przebywającym na terenie całego kraju. Firma PKS Gdańsk-Oliwa to pełne wsparcie na etapie organizacji frachtu, zrozumienie potrzeb Klientów i empatyczne, indywidualne podejście do każdego zlecenia. Nowoczesna flota transportowa składająca się ze zróżnicowanych pojazdów dostosowanych do wymagań szerokiego spektrum branż umożliwia nam wykonywać nawet najbardziej wymagające zadania!
 

PKS Gdańsk-Oliwa – kompleksowe wsparcie w realizacji frachtów międzynarodowych

Wiemy, jak ważne dla naszych Klientów jest to, by ich ładunki dotarły w miejsce docelowe szybko, sprawnie i w pełni bezpiecznie. Właśnie dlatego nasza flota transportowa składa się jedynie z nowoczesnego taboru obejmującego ciągniki siodłowe i naczepy pozwalające na realizację różnych zadań transportowych. Są to lekkie, niezawodne modele typu izoterma, chłodnia, standard i mega. W PKS Gdańsk-Oliwa stawiamy wyłącznie na współpracę ze specjalistami, którzy podchodzą indywidualnie do każdego zlecenia. Transport do Holandii lub innych lokalizacji to nie tylko przewóz towaru z punktu A do punktu B. To także zaangażowanie na każdym etapie jego przebiegu, zarówno spedytorów i liderów, jak i pracowników magazynów czy kierowców z wieloletnim doświadczeniem.

Transport do Holandii z PKS Gdańsk-Oliwa

Holandia jest jednym z państw, które należą do głównych partnerów biznesowych w eksporcie i imporcie towarów z lub do Polski. Chociaż obydwa kraje ze sobą nie sąsiadują, obecność jednego z większych portów na świecie na terenie Holandii sprawia, że wiele frachtów jest obsługiwanych właśnie przez Holandię. Przez port w Rotterdamie przebiegają dwie autostrady, połączone z europejską siecią dróg i autostrad. Z Polski do Holandii eksportowane są głównie urządzenia i maszyny przemysłowe, pojazdy mechaniczne, produkty rolnicze, drewno, metale, artykuły przemysłowe, wyroby hutnicze i włókiennicze. Celem eksportu z Polski są potrzeby gospodarki Holandii, a także innych państw, w tym tych zlokalizowanych za oceanem. Duża część ładunków przewożona jest przez pojazdy ciężarowe. W PKS Gdańsk-Oliwa zrealizujemy bezpieczny transport do Holandii na Twoich warunkach!

PKS Gdańsk-Oliwa to także transport z Holandii do Polski!

Nasza firma skutecznie zajmie się nie tylko transportem do Holandii, lecz także do Polski! Z Holandii do naszego kraju importowane są różnego rodzaju maszyny, produkty chemiczne, tworzywa sztuczne i urządzenia przemysłowe. Ponadto dużą część importu stanowią produkty spożywcze i roślinne, takie jak tulipany. W PKS Gdańsk-Oliwa proponujemy kompleksową obsługę frachtu, w tym tą związaną z ubezpieczeniami cargo czy formalnościami terminalowymi. Aby sprawnie zarządzać całym procesem transportowym relacji Holandia – Polska lub Polska – Holandia, należy współpracować wyłącznie ze sprawdzonym partnerem biznesowym, który sprosta nawet najbardziej skomplikowanym wymaganiom stawianym przez kontrahentów.

PKS Gdańsk-Oliwa – co możemy Ci zaoferować?

PKS Gdańsk-Oliwa to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży TSL. Realizujemy transport do Holandii i z Holandii z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu i naszej wiedzy w optymalnym planowaniu frachtów w całej Europie. Możemy podjąć się m.in.:

● transportu całopojazdowego (FTL),
● transportu częściowego i drobnicowego (LTL),
● transportu materiałów niebezpiecznych (ADR),
● transportu wymagającego utrzymania temperatury kontrolowanej (izoterma, chłodnia).

Jeśli zależy Ci na rzetelnym wykonaniu Twojego zlecenia transportowego, koniecznie postaw na współpracę z PKS Gdańsk-Oliwa! Korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszych ciągników siodłowych, spełniających rygorystyczne normy emisji spalin, oraz różnorodnych naczep typu standard, mega, chłodnia i izoterma. Współpracujemy jedynie z doświadczonymi pracownikami i podwykonawcami, dzięki czemu możemy zagwarantować wysokiej jakości usługi i wsparcie na każdym etapie organizacji frachtu między Holandią i Polską.
PKS Gdańsk-Oliwa to kompleksowa obsługa w obszarze eksportu, importu i tranzytu. Jeżeli sytuacja tego wymaga, możemy zaproponować realizację frachtu w trybie ekspresowym – w takich przypadkach w trasę wyrusza podwójna obsada kierowców, którzy dotrą do miejsca docelowego znacznie szybciej niż jeden kierowca.

Obsługujemy m.in. takie branże jak:

● hutnicza,
● odzieżowa,
● meblarska,
● papiernicza,
● budowlana.

Chcesz poznać szczegóły? Nie czekaj – już teraz skontaktuj się z naszym wykwalifikowanym personelem i zleć nam transport z Holandii do Polski lub z Polski do Holandii!

Dlaczego warto postawić na współpracę z PKS Gdańsk-Oliwa w przypadku transportu do Holandii lub do Polski?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że sektor TSL to niezwykle wymagający obszar gospodarki. Wiemy, że przed dostawcami usług stawiane są wysokie wymagania dotyczące wiarygodności, dokładności i terminowości. Działamy w branży transportowej od kilkudziesięciu lat, dzięki czemu jesteśmy godnym zaufania partnerem biznesowym. Dlaczego warto wybrać właśnie PKS Gdańsk-Oliwa?

  1. Terminowość realizowanych zadań – podczas planowania każdej trasy uwzględniamy każde, nawet najbardziej specyficzne wymagania naszych Klientów. Jeżeli przepisy czasu pracy i jazdy kierowców mogą wpłynąć na opóźnienia względem ustalonych terminów, w trasę wysyłamy podwójną obsadę. Ponadto nasi pracownicy stale monitorują warunki drogowe, dzięki czemu możemy ominąć korki, uwzględnić opóźnienia związane ze złą pogodą czy zareagować w przypadku wystąpienia innych czynników.
  2. Wieloletnie doświadczenie i bezpieczeństwo – PKS Gdańsk-Oliwa może pochwalić się aż 55-letnim doświadczeniem! Przez ten czas wypracowaliśmy odpowiednie normy i standardy realizacji usług. Możemy pochwalić się działaniem na podstawie systemu zarządzania jakością, który bazuje na normie PN EN ISO 9001:2015. Ponadto wszystkie frachty ubezpieczone są na kwotę 300 tys. euro.

To tylko niektóre z powodów, dlaczego warto postawić na współpracę z firmą PKS Gdańsk-Oliwa. Zapraszamy do kontaktu!


2024.02.19

Szybki kontakt

Copyright © PKS Gdańsk-Oliwa 2024
Design and implementation: LemonMind.com