Testy na koronawirusa dla kierowców PKS Gdańsk-Oliwa SA

W reakcji na rozprzestrzenianie się koronawirusa PKS Gdańsk-Oliwa SA podjął działania w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym pracownikom i wypełnienia naszych zobowiązań wobec Klientów.

Działania te pokrywają się z wytycznymi WHO oraz przepisami, wytycznymi krajowymi i obejmują między innymi: pracę zdalną, wyposażenie w niezbędny sprzęt higieniczny(maseczki, płyny do dezynfekcji), ograniczenie spotkań, powołanie zespołu informacyjnego, ograniczenie wszelkich kontaktów fizycznych, pomiar temperatury i inne.

Z uwagi na fakt, że centralną rolę w PKS Gdańsk-Oliwa SA odgrywają kierowcy, którzy w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych podróżują do krajów podwyższonego ryzyka oraz to, że z założenia nie mogą wykonywać swojej pracy z domu, spółka przeprowadza regularne testy na obecność koronawirusa, które kierowcy wykonują w biurze w Gdańsku lub po przekroczeniu granicy w Słubicach. Dodatkowo prowadzone są ozonowania pojazdów flotowych w celu dezynfekcji przy każdej przesiadce kierowców oraz po powrocie auta do kraju. Ponadto pragniemy poinformować, że wszyscy nasi kierowcy oraz pracownicy pozostający w biurze przeszli testy z wynikiem ujemnym, a PKS Gdańsk-Oliwa SA kontynuuje swoje działanie.

Treść informacji prasowej dostępna jest tutaj.

 


2020.04.20

Szybki kontakt

Copyright © PKS Gdańsk-Oliwa 2024
Design and implementation: LemonMind.com