Za nami VI edycja Bezpiecznej Trasy

Za nami VI edycja Bezpiecznej Trasy – rodzinnej imprezy organizowanej rokrocznie przez firmę PKS Gdańsk Oliwa SA. Wspaniała słoneczna pogoda praz moc atrakcji przyczyniły się po raz kolejny do wyśmienitej frekwencji mieszkańców Gdańska i okolic. Wspólnie z przedstawicielami Państwowej Straży Pożarnej, Komendy Wojewódzkiej Policji, Straży Miejskiej w Gdańsku oraz Pomorskim Ośrodkiem Ruchu Drogowego prowadziliśmy warsztaty z zakresu BRD skierowane do najmłodszych uczestników ruchu drogowego.

Oprócz nauki podczas trwania całego festynu zadbaliśmy o liczne atrakcje m. in. darmowy serwis rowerowy, fotobudkę, pokaz Straży Pożarnej, darmową watę cukrową i warsztaty zdrowego gotowania z Moniką Mrozowską. Innymi słowy: na Bezpiecznej Trasie nie zabrakło atrakcji dla członków rodziny w każdej grupie wiekowej.

Tradycyjnie już, wspólną zabawę zwieńczył koncert na scenie zbudowanej z ciągnika oraz naczepy PKS Gdańsk – Oliwa SA, który wywołał mnóstwo emocji nie tylko wśród najmłodszych uczestników eventu.

Wszystkim dziękujemy za świetną zabawę a partnerom za dołożenie cegiełki do tego ważnego przedsięwzięcia. Zapraszamy do filmowej relacji z tegorocznego festynu!


2018.06.13

Szybki kontakt

Copyright © PKS Gdańsk-Oliwa 2021
Design and implementation: LemonMind.com