PKS Gdańsk-Oliwa SA laureatem nagrody publiczności!

W czwartek 21 listopada odbyła się druga edycja konferencji Kod Innowacji. Użytkownicy systemu GS1 – standardowego kodu kreskowego działającego w 114 krajach świata spotkali się w warszawskim Centrum Eventowym Koneser, w Butelkowni.

Była to doskonała okazja do wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami GS1 i wsparcia firm wykorzystujących do poprawy efektywności standardy tego systemu. W konkursie mogły wziąć udział przedsiębiorstwa, które wdrożyły jeden ze standardów GS1 w okresie od 30 czerwca 2018 roku do 30 czerwca 2019 r.

Wydarzeniu towarzyszyły prelekcje uznanych ekspertów wspierających nowoczesny biznes - Piotra Buckiego, cenionego szkoleniowca, wykładowcy, nauczyciela, dziennikarza i coach’a, który specjalizuje się w tematyce szeroko pojętej komunikacji oraz Natalii Hataskiej, analityczki trendów, autorki bloga oraz książki „Cząstki przyciągania”.

PKS Gdańsk-Oliwa SA znalazł się wśród laureatów tego prestiżowego konkursu. Nasza firma została wyróżniona nagrodą publiczności. Otrzymaliśmy aż 352 głosy. Serdecznie dziękujemy za uznanie i zaangażowanie.

Pozostałe nagrody otrzymali Decathlon Polska (w kategorii Retail), Allegro (E-commerce), PEKAES Sp. z o.o. (TSL), HTL-Strefa (Ochrona Zdrowia) i Bio Market Polska (Małe i Średnie Przedsiębiorstwa). Przyznano także wyróżnienie Wojewódzkiemu Specjalistycznemu Szpitalowi im. dr Wł. Biegańskiego. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.


2019.11.22

Szybki kontakt

Copyright © PKS Gdańsk-Oliwa 2024
Design and implementation: LemonMind.com