Kolejna nagroda

8 czerwca 2017 roku w hotelu Novotel Airport w Warszawie, odbyła się konferencja Truck Forum&Awards 2017, podczas której wręczono nagrody w konkursie „Najlepsze rozwiązania dla transportu”.

„Najlepsze rozwiązania dla transportu” to wyróżnienia przyznawane przez redakcję Truck&Business Polska za produkty, usługi, działania, mające na celu usprawnienie i zoptymalizowanie pracy przewoźników. Nagrodzeni zostali najlepsi i najbardziej innowacyjni producenci, dostawcy usług oraz firmy związane z sektorem przewozowym. Dziennikarze i eksperci magazynu Truck&Business Polska przez cały rok poszukiwali informacji o przełomowych technologiach, usługach i produktach oferowanych przedsiębiorstwom transportowym.

Programy wspierające pracowników – właśnie te działania PKS Gdańsk – Oliwa SA zyskały uznanie redakcji branżowego magazynu Truck&Business Polska, co sprawiło, że firma znalazła się w elitarnym gronie nagrodzonych za „Najlepsze rozwiązania dla transportu”.

Jak się okazuje, profity oraz benefity na rzecz pracowników proponowane przez PKS Gdańsk – Oliwa w porównaniu z ofertą firm konkurencyjnych nie mają sobie równych. Wśród dodatkowych korzyści wynikających z zatrudnienia w firmie, znajdują się między innymi: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowania szkoleń, kursów, studiów, karty sportowo – rekreacyjne i wiele więcej. Z pełną listą dodatków można zapoznać się tutaj

PKS Gdańsk – Oliwa SA od lat konsekwentnie realizuje przyjętą politykę świadczeń pro pracowniczych, która bazuje na podejściu, że to właśnie pracownicy stanowią o jakości firmy i są jej najwyższą jakością.


2017.06.14

Szybki kontakt

Copyright © PKS Gdańsk-Oliwa 2024
Design and implementation: LemonMind.com