Zostaliśmy instytucją roku w działaniach BRD

9 grudnia w siedzibie Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Gdańsku odbyło się uroczyste zakończenie siódmej edycji plebiscytu "Osobowość roku w działaniach na rzecz BRD", organizowanego wspólnie przez Dziennik Bałtycki, Pomorską Radę BRD oraz PORD.

Decyzją kapituły, w skład której weszli przedstawiciele Pomorskiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego, policji, redakcji „Dziennika Bałtyckiego”, a także laureaci poprzednich edycji plebiscytu, tytuł „Osobowości Roku” otrzymał Piotr Kiedrowski, pedagog, obecnie pracujący jako instruktor nauki jazdy pojazdami ciężarowymi i autobusami w gdańskim Ośrodku Szkolenia Kierowców „Poldek”. Natomiast tytuł „Instytucji Roku” trafił do firmy PKS Gdańsk Oliwa S.A. – organizatora corocznej, społecznej akcji Bezpieczna trasa czyli festynu edukacyjnego, który odbywa się latem w Gdańsku, na Targu Węglowym.

Jest to dla nas bardzo ważne wyróżnienie, które podkreśla nie tylko rangę całego wydarzenia, ale przede wszystkim to, jak istotne i nieustannie aktualne jest poszerzanie wiedzy najmłodszych z zakresu bezpiecznego poruszania się po drogach, ścieżkach, chodnikach oraz udzielania pierwszej pomocy. 


2017.12.11

Szybki kontakt

Copyright © PKS Gdańsk-Oliwa 2021
Design and implementation: LemonMind.com