Gala Uroczystego Zakończenia Roku 2023

 

Firmową tradycją jest, że upływający rok kończy gala Uroczystego Zakończenia Roku. To szczególny moment, ponieważ w jej trakcie współpracownicy otrzymują wyróżnienia za staż pracy, odbywa się finał plebiscytu Najlepsi z Najlepszych oraz żegnane są osoby odchodzące na zasłużoną emeryturę.

29 grudnia spotkanie w hotelu Scandic w Gdańsku rozpoczęliśmy szkoleniem dla naszych kierowców. Tym razem uwaga zespołu skierowana była na zmiany i nowości w regulacjach związanych z transportem. 
Galę Uroczystego Zakończenia Roku jak co roku rozpoczęliśmy od wyróżnień za lata pracy. Dyplomy i unikalne przypinki odebrały osoby, które są w PKS Gdańsk-Oliwa od 10, 15, 20, 30 i … 40 lat.
Przed rozpoczęciem finału NzN Członkini Zarządu spółki przypomniała założenia - ideą plebiscytu Najlepsi z Najlepszych jest, że to, że każdy współpracownik może zgłosić koleżankę lub kolegę w jednej z siedmiu kategorii. Nadesłane zgłoszenia przekazywane są Kapitule Konkursowej, która ostatecznie wyłania laureatów. Tym razem aż dwadzieścia dwie osoby.
Standardowo druga część gali miała charakter integracyjny i rozrywkowy. Parkiet pękał w szwach, a popularnym hitom muzycznym nie było końca.
Przed nami nowe wyzwania. Jesteśmy na nie gotowi, bo żegnany hucznie 2023 rok upłynął nam pod znakiem Współpracy. Ten nowy już na starcie otworzył nam drogę do kolejnej wartości, jaką jest Rozwój.


2024.01.05

Szybki kontakt

Copyright © PKS Gdańsk-Oliwa 2024
Design and implementation: LemonMind.com