PKS Gdańsk-Oliwa SA na Morfologii Przywództwa

W dniach 14-15 maja 2019 na terenie Amber Expo w Gdańsku odbyła się druga edycja Morfologii Przywództwa – Kongresu Liderów Nowej Generacji, prestiżowej konferencji prezentującej najnowsze trendy w zarządzaniu.  

W tym roku organizatorzy skupili się na poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie „jaki będzie biznesowy lider przyszłości?”, zwracając uwagę na wartości społeczne, szacunek do drugiej osoby oraz środowiska naturalnego. Poruszone zostało zjawisko wielokulturowości w biznesie i zarządzania zespołami zbudowanymi z osób pochodzących z różnych krajów, kręgów językowych i religii, jak również rolę sztucznej inteligencji w budowaniu i rozwoju przedsiębiorstw. Nie zabrakło także miejsca na rozmowy na temat turkusowej organizacji.

Wydarzenie skierowane do kadry zarządzającej oraz wszystkich zainteresowanych budowaniem i zarządzaniem organizacji stało się kolejną okazją, by opowiedzieć o procesie turkusowej transformacji PKS Gdańsk-Oliwa SA. Wystąpienie wygłosili Prezes Rafał Olszewski oraz Zbigniew Hamanowicz.

W wydarzeniu wzięło udział ponad 200 osób, które z zainteresowaniem wysłuchały wystąpień i wzięły udział w warsztatach oraz studium przypadków biznesowych.  

 


2019.05.16

Szybki kontakt

Copyright © PKS Gdańsk-Oliwa 2024
Design and implementation: LemonMind.com