Wyróżnienie podczas Gali Operatora Logistycznego

PKS Gdańsk-Oliwa SA wyróżniony podczas Gali Operatora Logistycznego Roku 2022

PKS Gdańsk-Oliwa SA wyróżniony za najlepszą organizację dostaw towarów za granicę podczas Gali Operatora Logistycznego Roku 2022. W XXI edycji logistycznych Oskarów odbywających się w Warszawie wzięło udział prawie 600 przedsiębiorstw reprezentujących kompleksowo łańcuch logistyczny.

- Nagroda w kategorii Najlepsza Organizacja Dostaw Towarów za Granicę to sukces całego zespołu. Nie byłoby go bez naszych klientów i przewoźników, którym bardzo dziękuję za zaufanie – tymi słowami rozpoczęła podziękowania Beata Brzezicka-Gryboś Członek Zarządu PKS Gdańsk-Oliwa SA – Dziękuję Organizatorom i Partnerom Gali, bez nich również by nas tu dzisiaj nie było  – dodała.

Gala Logistyki, Transportu i Produkcji to bardzo ważne wydarzenie dla branży TSL i Produkcji. Świadczy o stale wzmacnianym znaczeniu Polski w skomplikowanej układance, jaką są globalne łańcuchy dostaw. Logistyczne Oskary opierają się na fundamencie unikatowych badań rynkowych, dzięki którym monitorowany jest stan branży i wskazywani liderzy w poszczególnych obszarach. Prestiżowe wyróżnienia przyznawane są na podstawie wyników badania Operatora Logistycznego Roku. Program jest jedyną tego typu inicjatywą, w której recenzentami firm logistycznych są klienci. 

- Wyróżnienie w edycji, do której zgłosiła się rekordowa ilość firm powoduje, że wróciliśmy do Gdańska szczęśliwi i zmotywowani. Jesteśmy pierwszą w kraju firmą w branży zarządzaną bez formalnej struktury hierarchicznej. Nagroda pokazuje, że obrana przez nas wizja rozwoju jest słuszna. Zaufanie, jakim obdarzają nas klienci sprawia, że każdego dnia dokładamy starań, aby jakość oferowanych przez nas usług była na najwyższym poziomie. Cieszę się, że mogliśmy się tutaj spotkać, porozmawiać o tym co za nami, co przed nami, jakie wyzwania w dzisiejszych czasach stoją przed branżą TSL – podkreśliła Beata Brzezicka-Gryboś.

PKS Gdańsk-Oliwa SA wyróżniony podczas Gali Operatora Logistycznego Roku 2022

2022.11.18

Szybki kontakt

Copyright © PKS Gdańsk-Oliwa 2024
Design and implementation: LemonMind.com