Prezentacja PKS Gdańsk – Oliwa SA na 26 Kongresie Controllerów

Od lat wyznacza trendy w zarządzaniu i dostarcza inspiracji do podejmowania nowych inicjatyw. Kongres Controllerów jest miejscem wymiany doświadczeń i dobrych praktyk ludzi ze świata biznesu. Była to świetna okazja dla PKS Gdańsk-Oliwa SA, by podzielić się z swoimi doświadczeniami w budowaniu turkusowej organizacji.

Dwudziesta Szósta edycja spotkania, które od lat skierowane jest do Top Managerów związanych z controllingiem i finansami – controllerów, dyrektorów, członków Rad Nadzorczych i Zarządów oraz menadżerów odbyła się w dniach 14-15 listopada 2018 roku w hotelu Countryard by Marriott w Gdyni i spotkała się z dużym zainteresowaniem uczestników.

Podczas listopadowego kongresu miało miejsce szesnaście inspirujących prelekcji przedstawicieli firm z różnych branży. W opinii uczestników najciekawszym wystąpieniem uznano prelekcje reprezentującego nasze przedsiębiorstwo Zbigniewa Hamanowicza, który wygłosił prezentację pt. „Turkusowe organizacje a controlling”. Serdecznie gratulujemy wyróżnienia. 


 

2018.11.19

Szybki kontakt

Copyright © PKS Gdańsk-Oliwa 2024
Design and implementation: LemonMind.com