Bezpieczna Trasa 2018

Przed Nami VI edycja Bezpiecznej Trasy – festynu rodzinnego organizowanego przez PKS Gdańsk Oliwa SA. W tym roku wydarzenie odbędzie się 19 maja na Targu Węglowym w Gdańsku. Z roku na rok impreza cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród mieszkańców Gdańska i jest przez nich zawsze wspaniale przyjmowana.   

Celem akcji jest przede wszystkim promowanie bezpiecznego zachowania wśród najmłodszych uczestników ruchu drogowego oraz ich opiekunów, a także zwrócenie uwagi na prawidłowe korzystanie ze ścieżek rowerowych, dróg oraz chodników. Warsztaty przeprowadzone będą w atrakcyjnej i przystępnej dla dzieci formie. Nad bezpieczeństwem uczestników będą czuwać przedstawiciele Straży Pożarnej, Straży Miejskiej oraz Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego.

Oprócz nauki przewidziane są również liczne niespodzianki w postaci fotobudki, miasteczka drogowego, pokazu strażackiego, interaktywnych symulatorów poduszki powietrznej i zmiany koła, darmowego serwisu rowerowego, dmuchańców, waty cukrowej i konkursów z nagrodami.

Brzmi Ciekawie? To jeszcze nie koniec atrakcji! Po raz kolejny Bezpieczna Trasa to również okazja do promowania zdrowego trybu życia i prawidłowego odżywiania. Warsztaty zdrowego gotowania poprowadzi Monika Mrozowska – aktorka, propagatorka zdrowego żywienia i autorka wegetariańskich książek kucharskich.

Co więcej na terenie festynu znajdować się będzie stanowisko DKMS, mające na celu rejestrację potencjalnych dawców szpiku oraz pogłębianie wiedzy na temat dawstwa szpiku.

Po całym popołudniu szaleństw i zabawy VI edycję Bezpiecznej Trasy zakończy występ energetycznego zespołu R.H.O. Zróżnicowany repertuar porwie do tańca najbardziej wybrednych melomanów.

 Już dziś dołącz do naszego wydarzenia! Kliknij tu!


2018.05.04

Szybki kontakt

Copyright © PKS Gdańsk-Oliwa 2021
Design and implementation: LemonMind.com