Badanie opinii Klientów

Badanie opinii Klientów

 

Opinia na temat jakości świadczonych przez nas usług ma ogromne znaczenie. Dlatego po raz kolejny bierzemy udział w programie „Operatora Logistycznego” roku, którego celem jest badanie kluczowych cech usług logistycznych na podstawie opinii Klientów. ​

Pragniemy zaprosić Państwa do udziału w pomiarze satysfakcji, który od 4 maja do 30 czerwca przeprowadzi Data Group Consulting, twórca i organizator Operatora Logistycznego. Badanie zostanie wykonane w formie wywiadu ankietowego i dotyczyć będzie polityki cenowej, reputacji, pozycji rynkowej, lojalności, elastyczności i obsługi dostaw. Każda z cech zostanie poddana ocenie na skalach, uwzględniając szczegółowe kryteria. W efekcie realizacji wywiadów powstanie indywidualnie opracowany raport, będący składową zbiorczych wyników badań branży. Oficjalne ogłoszenie rezultatów nastąpi w listopadzie br. podczas Gali Logistyki. Więcej informacji o programie znajdą Państwo pod adresem https://www.dgc.com.pl/dgc.
 
Prawie 60 lat tradycji zobowiązuje. Wiedza dotycząca poziomu Państwa satysfakcji ze współpracy z PKS Gdańsk-Oliwa SA jest milowym krokiem do podniesienia standardów oraz dopasowania poszczególnych procesów do Państwa zindywidualizowanych potrzeb.
 
Będziemy zaszczyceni mogąc poznać Państwa opinię. 
Dziękujemy.


2023.04.28

Szybki kontakt

Copyright © PKS Gdańsk-Oliwa 2024
Design and implementation: LemonMind.com