Kariera

PKS Gdańsk Oliwa

Jesteśmy pierwszą turkusową organizacją w branży TSL. Jako przedsiębiorstwo transportowo-spedycyjne, zapewniamy kompleksową obsługę na terenie kraju i całej Europy. Czerpiąc z 53-letnich doświadczeń potrafimy szybko reagować na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku. Nasza działalność oparta jest na samoorganizacji zbudowanej na zaufaniu, poczuciu odpowiedzialności, partnerstwie i szacunku. W PKS Gdańsk- Oliwa SA Pracownicy pracują w samoorganizujących zespołach, które współpracują ze sobą i dążą do realizacji wspólnego celu.  W PKS Gdańsk-Oliwa SA nie ma struktury hierarchicznej, wszyscy pracownicy są sobie równi, bez względu na doświadczenie, staż pracy oraz zajmowane stanowiska natomiast decyzję podejmują Ci którzy mają wiedzę w danym temacie. Zależy nam aby Pracownicy PKS Gdańsk- Oliwa SA czuli satysfakcje z wykonywanej pracy , rozwijali swoje umiejętności i mieli wpływ na funkcjonowanie Firmy.

Dlaczego warto pracować u nas?

Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie zakupu okularów
Grupowe ubezpieczenie na życie
Sportowy Team PKS Gdańsk-Oliwa
Karty sportowo - rekreacyjne
Kasa zapomogowo - pożyczkowa
"Wczasy pod gruszą"
Zniżki na ofertę Zawiat
Pożyczki w ramach programu "Mieszkanie na start"
Szkolenia, kursy, dofinansowanie studiów
Zdrowe wtorki, słodkie piątki
Dofinansowanie przedszkoli, żłobków i "becikowe"

PKS dla kierowców

Jesteś młodym kierowcą i nie masz doświadczenia - pomożemy Ci je zdobyć, w krótkim czasie staniesz się profesjonalistą, z gwarancją pracy.

Oferujemy:

Szkoła Profesjonalnego Kierowcy
Ubezpiecznie pokrywające koszty leczenia

CSR

Od wielu lat jesteśmy zaangażowani w działania społeczne, z których jesteśmy dumni, a które są odbiciem wartości i etyki w biznesie w które szczerze wierzymy.

Szybki kontakt

Copyright © PKS Gdańsk-Oliwa 2020
Design and implementation: LemonMind.com