Kariera

PKS Gdańsk Oliwa

Kluczem do sukcesu PPT PKS Gdańsk – Oliwa SA są nasi Pracownicy. Stale poszukujemy wysoko wykwalifikowanych i zmotywowanych osób, które przyczyniają się do utrzymania doskonałego poziomu naszych usług, zgodnego z oczekiwaniami naszych Klientów. Jako firma z ponad 50 - letnim doświadczeniem oferujemy naszym Pracownikom dobry start, szeroki wachlarz interesujących zadań i możliwość rozwoju zawodowego.

Zdajemy sobie sprawę, że powodzenie każdej firmy zależy w dużym stopniu od motywacji, zaangażowania w pracę i umiejętności wszystkich Pracowników. Oznacza to, że szczególną uwagę zwracamy na dobre relacje między ludźmi i przyjazną atmosferę w pracy. Dążymy do zapewnienia naszym Pracownikom stabilizacji, satysfakcji z wykonywanych obowiązków oraz poczucia przynależności do określonej struktury organizacyjnej.

Dlaczego warto pracować u nas?

Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie zakupu okularów
Grupowe ubezpieczenie na życie
Sportowy Team PKS Gdańsk-Oliwa
Karty sportowo - rekreacyjne
Kasa zapomogowo - pożyczkowa
"Wczasy pod gruszą"
Zniżki na ofertę Zawiat
Pożyczki w ramach programu "Mieszkanie na start"
Szkolenia, kursy, dofinansowanie studiów
Zdrowe wtorki, słodkie piątki
Dofinansowanie przedszkoli, żłobków i "becikowe"

PKS dla kierowców

Jesteś młodym kierowcą i nie masz doświadczenia - pomożemy Ci je zdobyć, w krótkim czasie staniesz się profesjonalistą, z gwarancją pracy.

Oferujemy:

Szkoła Profesjonalnego Kierowcy
Ubezpiecznie pokrywające koszty leczenia

CSR

Od wielu lat jesteśmy zaangażowani w działania społeczne, z których jesteśmy dumni, a które są odbiciem wartości i etyki w biznesie w które szczerze wierzymy.

Szybki kontakt

Copyright © PKS Gdańsk-Oliwa 2019
Design and implementation: LemonMind.com