Jesteśmy EKO!

Jesteśmy EKO!

Doskonale rozumiemy, że dla otaczającej nas przyrody jesteśmy sąsiadami, którzy w jej otoczeniu pojawili się niedawno. Dbamy więc o to, aby nasze sąsiedztwo było dla niej jak najmniej uciążliwe. Minimalizujemy nasz wpływ na środowisko naturalne oraz życie ludzi i zwierząt. Robimy znacznie więcej niż wymagają tego od nas obowiązujące normy i przepisy prawa. Wprowadzamy rozwiązania, dzięki którym łączymy ekologię z procesami produkcji – po prostu myślimy ekologicznie.

Zdajemy sobie sprawę z tego jak duży wpływ na środowisko ma emisja spalin, dlatego wszystkie nasze pojazdy spełniają wymogi normy emisji spalin EURO 6. W skład naszej floty wchodzą wyłącznie nowoczesne ciągniki, których średni wiek nie przekracza dwóch lat.

Zmniejszenie zużycia paliwa nie jest dla nas wyłącznie ekonomiczną koniecznością - równie ważne są aspekty ekologiczne. Na zużycie paliwa ma wpływ konstrukcja pojazdu i silnika, wskaźnik wykorzystania ładowności, a przede wszystkim – technika jazdy kierowcy.

Planowanie tras i wykorzystania ładowności pojazdów,  regularne szkolenia kierowców z techniki bezpiecznej i oszczędnej jazdy sprzyjają mniejszemu zużyciu paliwa w naszej firmie. 

Nasza firma traktuje ochronę środowiska i zdrowie pracowników jako wartości najwyższe.

Szybki kontakt

Copyright © PKS Gdańsk-Oliwa 2024
Design and implementation: LemonMind.com