Odpowiedzialność wobec przyszłych pokoleń

Odpowiedzialność wobec przyszłych pokoleń

W trosce o lepsze jutro podejmujemy szereg działań na płaszczyźnie społecznej. Jako przedsiębiorstwo składające się z wielu komórek współpracujemy razem z naszymi pracownikami, a także partnerami biznesowymi w celu poprawy stylu i jakości życia przyszłych pokoleń.

Współpraca ze szkołami i uczelniami

Nasza współpraca ze szkołami i uczelniami oparta jest na wymianie wiedzy i doświadczeń oraz budowaniu partnerstwa biznesowego. Obrany model współpracy pozwala nam jeszcze lepiej poznawać środowisko akademickie i sprawia, że jesteśmy w stanie dostosowywać oferty praktyk i staży do potrzeb studentów.

Przeczytaj więcej

Jesteśmy EKO!

W swojej działalności ogromną wagę przykładamy do zagadnień związanych z ochroną środowiska. Zdajemy sobie sprawę, że jest ono bezcennym zasobem, którego przyszłosć zależy od teraźniejszych starań społeczeństwa. Mając na uwadze standard życia kolejnych pokoleń, dbamy o każdy szczegół determinujący poprawę ochrony środowiska.

Przeczytaj więcej

Nasze zaangażowanie

Nasi Pracownicy to nasz najważniejszy kapitał. Ciągły rozwój kultury firmy, charakteryzujący się wzajemnym zaufaniem, w której pracownicy z zaangażowaniem i entuzjazmem realizują zawodowe wyzwania i zadania to otoczenie, które motywuje do współpracy i rozwoju. Takie działania przyczyniają się do powstawania nowych inicjatyw, a jednocześnie budują w pracownikach świadomość robienia rzeczy ważnych nie tylko z biznesowego punktu widzenia.

Przeczytaj więcej

Szybki kontakt

Copyright © PKS Gdańsk-Oliwa 2019
Design and implementation: LemonMind.com