Bezpieczna Trasa

Bezpieczna Trasa

To coroczna akcja skierowana do milusińskich i ich rodziców. Festyn rodzinny, który mieszkańcy Gdańska i okolic obdarzyli sympatią już od samego początku.

Celem Bezpiecznej Trasy jest przede wszystkim zwrócenie uwagi najmłodszych uczestników ruchu drogowego oraz ich opiekunów na to, jak bezpiecznie korzystać z dróg, ścieżek rowerowych i chodników. W związku z tym termin eventu nigdy nie jest przypadkowy. Akcja organizowana jest w czerwcu – tuż przed początkiem wakacji letnich, czyli okresem kiedy znaczenie wzrasta ruch turystyczny na drogach, co niestety wiąże się z większą ilością kolizji i wypadków.

Jak pokazują statystyki latem nasilają się kolizje z udziałem najmłodszych, a (o zgrozo!) korzystne warunki atmosferyczne także wpływają na spadek koncentracji kierowców.

Nie czas zatem na siedzenie z założonymi rękami- czas na podjęcie konkretnych działań, dlatego już teraz serdecznie zapraszamy na tegoroczną Bezpieczną Trasę, wprawi w dobry nastrój nawet najbardziej wybrednego malkontenta!

Szybki kontakt

Copyright © PKS Gdańsk-Oliwa 2020
Design and implementation: LemonMind.com