PKS GO! nowa marka handlowa

PKS GO! nowa marka handlowa ze specjalizacją w transporcie i logistyce kontraktowej

 

Szanowni Państwo, jest mi bardzo miło poinformować, że w ramach usług ofertowanych przez PKS Gdańsk-Oliwa SA utworzona została marka handlowa PKSGO! specjalizująca się w transporcie i logistyce kontraktowej. ​

PKSGO! jest odpowiedzią na zmieniające się potrzeby Klientów i Kontrahentów. Jej wprowadzenie umożliwi nam m. in. jeszcze większą elastyczność w dopasowaniu oferty w transporcie i logistyce kontraktowej oraz zwiększy zasięg działania spółki. 
Słowo GO jest skrótem od pierwszych liter Gdańsk Oliwa. GO to też wyraz kojarzący się z ruchem, energią, jazdą – idealnie pasujący do transportu.

W trosce o Państwa komfort komunikacji z naszą firmą chciałbym zapewnić, że nazwa rejestrowa spółki pozostaje bez zmian i współpracę realizować będą ci sami pracownicy. W ciągu najbliższych czterech tygodni adresy email spedytorów ulegną zmianie – dotychczasowy adres j.kowalski@pks-sa.com zastąpi j.kowalski@pksgo.com. Dodatkowo przekształceniu ulegnie identyfikacja wizualna – na wszystkich dokumentach umieszczony zostanie znak towarowy PKSGO!.

                                                                            Rafał Olszewski
Prezes Zarządu PKS Gdańsk-Oliwa SA

 


2023.04.06

Szybki kontakt

Copyright © PKS Gdańsk-Oliwa 2024
Design and implementation: LemonMind.com