Spedytor

Spedytor

Location:Gdańsk, Gdynia, Kwidzyn, Łódź, Szczecin, Świecie, Warszawa, Wrocław, Poznań, Olsztyn, Chorzów, Białystok, Tarnów, Radom, Kraków, Lublin

Przedsiębiorstwo Przewozu Towarów PKS Gdańsk-Oliwa S.A. W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Spedytor

Opis stanowiska:

  • Obsługa zleceń transportowych i spedycyjnych
  • Pozyskiwanie i obsługa klientów w transporcie międzynarodowym i krajowym
  • Pozyskiwanie Przewoźników

Wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie w spedycji krajowej oraz międzynarodowej – warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • znajomość lokalnego rynku Klientów i Przewoźników

Oferujemy:

  • umowę o pracę + system premiowania
  • samodzielność i ambitne zadania
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • bogaty pakiet socjalny, w tym pakiety medyczne
  • niezbędne narzędzia pracy

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@pks-sa.com

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Benefits and perks

Private medical insurance
Glasses allowance
Life and accident insurance
Sports team
Sport card (access to nearly 4,000 sports and leisure facilities)
Mutual assistance and loan fund
Holiday allowance
Discounts on holiday resort Zawiaty's offer
Mortgage program
Professional development and training, tuition reimbursement
Healthy tuesdays, sweet fridays
Nursery, kindergarten founding, newborn allowance

Nie znalazłeś oferty pracy dla siebie?

Wyślij nam swoje CV, a my odezwiemy się, gdy będziemy szukać kogos o Twoich kwalifikacjach.

Wyślij swoje CV

Contact Us